معرفی انواع گوشواره

by گوشواره in سپتامبر 14, 2019

معرفی انواع گوشواره

امروز قصد داریم در سایت گوشواره در مورد برندهای تولید کننده گوشواره و این که

گوشواره خوب چه ویژگی هایی دارد؟ صحبت کنیم. همچنین به تعدادی از سوالات شما کاربران گرامی که پرسیده بودید

از کجا بفهمیم گوشواره توسط دست تولید شده است؟

چه گوشواره هایی حساست پوستی می آورند؟

پاسخ دهیم و اطلاعات مفید و مناسبی در مورد انواع گوشواره به شما ارائه دهیم.

همچنین بخوانید: معرفی انواع ساعت + عکس

گوشواره چیست؟

گوشواره یک نوع زیور آلات است که در بین بانوان طرفدارهای زیادی دارد. گوشواره از طریق اتصال به لاله گوش استفاده می شود و باعث زیبایی صورت می شود. امروزه گوشواره در بین مردان آمریکای شمالی, اروپا و آسیا نیز محبوبیت پیدا کرده.
اصولا گوشواره جفت است و به همین صورت نیز استفاده می شود اما حتما شما هم دیده اید که بعضی از افراد آن را تکی و یا به صورت تا به تا و با شکل های متفاوت استفاده می کنند. در هر صورت تمام این موارد به سلیقه شخصی هر فرد بر میگردد و در صنعت مد همه این ناهنجاری ها زیبا هستند.

گوشواره به انگلیسی چه می شود؟

گوشواره در زبان انگلیسی به Earrings ترجمه می شود.

برندهای تولید کننده گوشواره کدامند؟

گوشواره به ترکیب صورت زیبایی و درخشندگی می دهد. استفاده کردن از زیورآلات برای داشتن ظاهری جذاب تر است که گوشواره تاثیر مستقیمی روی نشاط صورت دارد. گوشواره ها با نگین ها و جواهرات بسیار زیباتر دیده می شوند. حال هرکدام از این ها طراحان و سازنده های مخصوص خود را دارند. در ادامه شما را با برخی از این برندها آشنا می کنیم.

شوپارد
میکی موتو
پیاژه
بولگاری
گراف
تیفانی
بوچلاتب
ون کلیف و آرپلز
کارتیر
اهری وینستون

گوشواره خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مطمئنا تمام کسانی که از گوشواره استفاده می کنند بر این باورند که گوشواره خوب گوشواره ای است که در همه حال بتوانید آن را استفاده کنید و گوش را خسته یا اذیت نکند و در مواقعی که استراحت می کنید مانع گذاشتن سر بر روی بالشت نشود.
یک سری از گوشواره ها هستند که مخصوص مهمانی ها و جشن ها استفاده می شود که اصولا بخاطر سایز و مدل گوشواره نمی توان همیشه استفاده کرد و مختص به همان مراسم می باشد. اما گوشواره هایی نیز هستند که به طور روزمره از آن استفاده می کنید. این گوشواره ها باید راحت، سبک و قابل انعطاف باشد.

معرفی انواع گوشواره

معرفی انواع گوشواره

انواع مدل های جدید گوشواره کدامند؟

سبک ها و مدل های مختلفی برای گوشواره وجود دارد که ما در ادامه به معرفی مدل های معروف و شناخته شده گوشواره می پردازیم.

گوشواره میخی

نوعی گوشواره زیبا، دارای یک پین است که پشت نرمه گوش قفل می گردد. گوشواره میخی از محبوبترین گوشواره ها بین نسل جوان است. گوشواره کوچکی که اصولا جواهرات، نگین و مروارید روی آن کار شده است.

گوشواره آویزان

گوشواره هایی هستند که از نرمه گوش آویزان می شود و بلندی آن باعث نمای بیشتر گوشواره می شود. در مدل های جدیدتری به نام گوشواره بخیه ای که به بازار آمده برای گوش هایی که دو یا چند سوراخ دارند به کار می رود.

گوشواره حلقه ای یا چنبری

این نوع گوشواره ها از یک طرف درون سوراخ گوش قرار می گیرد و دور نرمه گوش حلقه می شود. گوشواره حلقه ای در سایزهای مختلف وجود دارد که بسیار کار ساده و جذابی است.

گوشواره کلیپسی

برای استفاده از گوشواره های کلیپسی نیازی به سوراخ بودن گوش نیست. مشکل این گوشوراه ها این است که امنیت زیادی ندارند و به راحتی میفتد بنابراین توصیه می شود برای خریدن این مدل گوشواره به سرغ طلا و جواهر نروید.

گوشواره پیچی

این گوشواره یکی از زیباترین سبک های جدید می باشد که مخلوطی از گوشواره میخی و گوشواره آویزان است. گوشواره پیچی به لاله گوش آویزان شده و از پشت نرمه گوش به صورت پیچ سفت می شود و بسیار امن است.

همچنین بخوانید: معرفی انواع بدلیجات

از کجا بفهمیم گوشواره توسط دست تولید شده است؟

اگر در گوشواره نگین های خاصی بکار رفته باشد کار دست هست اصولا سنگ های قیمتی و نگین های خیلی خاص که قیمت گوشواره را بالاتر میبرند توسط ابزارهای خاص و دست ایجاد می شوند.
هرچه نگین هایی که توسط دست سازی اجرا شده باشند قیمتی تر و ظریف تر باشد قیمت تمام شده گوشواره نیز بیشتر می شود.
همینطور می توانید از فروشنده ی معتبر دست ساز بودن گوشواره را جویا شوید اصولا کارهای قیمتی دارای شناسنامه بعلاوه فاکتور هستند که در شناسنامه محصول خریداری شده توضیحات مربوط به گوشواره ذکر می شود.

چه گوشواره هایی حساسیت پوستی می آورند؟

 بدن افراد زیادی در مواجهه با بدلیجات حساسیت نشان میدهد. گوشواره هایی که جنس آن ها از بدلیجات ساخته شده ممکن است باعث حساسیت شود. بسیاری از بدلیجات دارای فلز نیکل هستند و موجب حساسیت پوستی می شوند.
اگر بعد از  استفاده از گوشواره متوجه رنگ سبز کبودی روی پوستتان شدید بدانید که پوست شما به فلز نیکل موجود در گوشواره حساسیت نشان داده است و در ادامه پوستتان قرمز شده و با خارش همراه است.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *